wstecz
Explain the NBA: Suns się rozkręcają

Po kiepskim początku sezonu Phoenix Suns zanotowali serię 10 wygranych z rzędu (po raz pierwszy od jedenastu lat) i wskoczyli na drugie miejsce na Zachodzie.

W piątym odcinku „Explain the NBA” przyjrzymy się więc bliżej ekipie z Arizony – porozmawiamy o tym, dlaczego wydaje się silniejsza niż w ubiegłym sezonie, kto tak naprawdę jest w niej liderem, dlaczego ma niedocenianą obronę, ale również czy niezaoferowanie DeAndre Aytonowi maksymalnego kontraktu nie odbije się na niej negatywnie.


W subiektywnym przeglądzie tygodnia sprawdzamy, czy Washington Wizards naprawdę są tacy silni, jak się wydaje, co Trae Young myśli o sezonie zasadniczym, dlaczego Anthony Edwards trochę przesadza i rozkładamy na czynniki pierwsze hit Warriors-Nets.


Ponadto zachęcamy do obejrzenia filmu dokumentalnego o najsłynniejszej bijatyce w historii NBA. 19 listopada mija 17 lat od „Malice at the Palace”, czyli ogromnej bójki na meczu Pacers-Pistons. A Mirosław Noculak jak zawsze ma dla was historię – tym razem związaną właśnie z Detroit.