wstecz

Podcast: PZPN wygrywa pojedynek z Paulo Sousą

W pierwszym odcinku podcastu „Zarówno w ofensywie jak i defensywie” nie mogliśmy wybrać innego tematu niż zamieszanie związane z odejściem Paulo Sousy z reprezentacji Polski. Tematem razem z nami zajął się Piotr Janas z Gazety Wrocławskiej oraz TheSport.pl. 

Czy Cezary Kulesza prawidłowo rozegrał potyczkę z Portugalczykiem, czy PZPN ustrzegł się większych wpadek w komunikacji i zadbał o swój wizerunek oraz co dalej z reprezentacją Polski? Czy nowy prezes PZPN zyskał właśnie mandat społeczny swoją postawą i efektem negocjacji z Paulo Sousą? Odpowiedzi na te pytanie poznacie w pierwszym odcinku „Zarówno w ofensywie jak i defensywie”.

Na zakończenie roku 2021 nie mogło również zabraknąć krótkiego podsumowania ostatnich miesięcy. Kto najlepiej wypadł w komunikacyjnej ofensywie, a kogo przerosła PR-owa defensywa? Zachęcamy do wysłuchania naszych propozycji i jesteśmy ciekawi waszego zdania. 

Podcast „Zarówno w ofensywie jak i defensywie” to projekt realizowany przez TheSport.pl oraz Agencję Publicon. Będziemy analizować najciekawsze wydarzenia w świecie sportu od strony marketingu, komunikacji i PR. 

__________________

„Zarówno w ofensywie jak i defensywie” to podcast poświęcony tematyce związanej z komunikacją, marketingiem i PR w sporcie. Prowadzą Damian Filipowski (TheSport.pl) i Michał Tkaczyszyn (Publicon).