Zawodowi sportowcy, profesjonaliści, napędzani doskonaleniem siebie, pełni pasji, świadomi swoich możliwości i ograniczeń, gotowi by walczyć i wygrywać, otwarci na świat i ludzi, kompletni -

- to prawdziwa przyjemność pracować z nimi, być częścią ich sportowego świata.

ROBERT WILKOWIECKI  -  TRIATHLON

zawodnik COLNAGO TRI Team, aktualny Mistrz Polski na dystansie ½ IronMan, posiadacz obecnego rekordu Polski na dystansie IM (8h06’45”), dwukrotny medalista Pucharu Polski w triathlonie, wielokrotny Mistrz i medalista Mistrzostw Polski w pływaniu, reprezentant Kadry Narodowej w pływaniu.

Stworzony do pracy z ludźmi, otwarty, empatyczny, wyrozumiały, jak nikt dzieli się sobą i swoją energią. Potrafi wesprzeć, pokierować i zmotywować swoich podopiecznych, będąc dla nich inspiracją. 

www.robertwilkowiecki.pl

KACPER ADAM  -  TRIATHLON

Zobacz ofertę

zawodnik niezależny, dwukrotny Mistrz Polski na dystansie ½ IronMan, jako pierwszy zawodnik w Polsce pokonał barierę 4 godzin na tym dystansie.

 

Reprezentuje holistyczne podejście do treningu i uprawiania triathlonu, odnajdując w tej wymagającej dyscyplinie głębię odczuwania i radość ze współzawodnictwa oraz współtworzenia unikalnej społeczności sportowców, składającej się zarówno z zawodowców jak i amatorów. Potrafi być dla ludzi zakręconych sportem prawdziwym liderem i przewodnikiem.

www.kacperadam.pl

 

SPORT  MANAGEMENT

tel: +48 513 087 671

The Sport sp. z o.o. sp.k.      ul.Życzliwa 19      53-030 Wrocław    NIP  899-28-72-924

sign logo.jpg