Szukaj
  • the SPORT

Camp z trenerem mistrzów świata

To już drugi obóz doskonalący dla triathlonistów organizowany we Wrocławiu- TTC Triathlon Training Camp 2019. The Sport zaprosiło jednego z najlepszych trenerów triathlonu na świecie JACKA MAITLANDA, uznaną trenerkę jogi KIRSTEN STEFFENSEN oraz jednego z najlepszych zawodników Elity w tej dyscyplinie - KACPRA ADAMA.


W nowoczesnych obiektach sportowych Hotelu Gem, w bardzo kameralnej atmosferze i w małej grupie uczestników prawdziwie mistrzowskie know-how triathlonowe smakowało wyśmienicie. Poza godzinami sesji treningowych pływania, roweru i biegu z pro video analizami, zorganizowaliśmy dedykowane do wszystkich dyscyplin triathlonu sesje jogi oraz podstawy uzupełniającego treningu funkcjonalnego. To wszystko sprawiło, że w weekend każdy uczestnik stał się istotnie lepszym zawodnikiem, poznając metody treningowe, które wielu triathlonistów doprowadzały do mistrzostwa.  Zajęcia prowadzone były w grupach o różnym poziomie zaawansowania, również dla początkujących triathlonistów. Mega wrażenia i niezwykła porcja mistrzowskiej wiedzy płynącej z ogromnego doświadczenie Jacka - bezcenne!


J a c k  M a i t l a n d – jeden z najbardziej utytułowanych trenerów triathlonu na świecie, wielokrotny reprezentant Wielkiej Brytanii na licznych mistrzostwach Europy i świata. Współtwórca i główny trener Triathlon High Performance Centre w Leeds – największego ośrodka szkoleniowego w Wielkiej Brytanii. Stworzył kulturę i metodykę treningu „ciągłego zwycięstwa”, odgrywając kolosalną rolę w sukcesach Alastaira i Jonathana Brownlee – mistrzów olimpijskich i mistrzów świata w triathlonie.


Partnerzy: BMK Centrum Rehabilitacji, Fundacja PCG GO8 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie